Vēja, saules Hybrid ielu apgaismojumu

Vēja, saules Hybrid ielu apgaismojumu. Vēja un saules ielu apgaismojums, arī sauc par Hybrid Saules ielas apgaismojums Līdzekļi no vēja un saules ielu apgaismojums: ir paredzēti divi uzlādes režīms saules ielu apgaismojums

Produkta detaļas

Yangzhou Bright saules risinājumus Co Ltd ir viens no vadošajiem Ķīna vējš hybrid saules ielu apgaismojums ražotāji un piegādātāji, un kā profesionāls uzņēmums, mums ir mūsu pašu ražošanas rūpnīca, kas ir spējīgs ražot labāko un jaunāko vēja hybrid saules ielu apgaismojums, vēja, saules hibrīda ielu apgaismojums, vēja un saules ielu apgaismojums, saules hibrīda ielu apgaismojums, vēja un saules ielu apgaismojums produkti , laipni lūdzam iegādāties vai vairumtirdzniecības produkti no mums.

Vēja, saules Hybrid ielu apgaismojumu.
Vēja un saules ielu apgaismojums, arī sauc par Hybrid Saules ielas apgaismojums

Vēja un saules ielu apgaismojums iezīmes:
Divām uzlādes režīms saules ielu apgaismojums ir iestrādāta viena kombinētās sistēmas, ja nav saules stariem, bet nav vēja enerģijas, saules panelis var uzlādē akumulatoru, tajā pašā laikā, ja vēja enerģiju, bet neviens saules, vēja turbīnas var uzlādējiet akumulatoru. Ja gan vēja un saules enerģija ir pietiekami labs, gan var uzlādējiet akumulatoru.

Dažiem modeļiem vēja Solar Hybrid Saules ielu apgaismojums:

Nosaukums: Hybrid Saules ielu apgaismojumu
Modelis: MEBLE-W1
Jauda: 30W izstrādāta-120W

Nosaukums: Hybrid Saules ielu apgaismojumu
Modelis: MEBLE-W2
Jauda: 30W izstrādāta-120W

Labumu no vēja turbīnu Hybrid Saules ielu apgaismojumu

A.Generating enerģijas dienu un nakti ar saules paneļu elektrību no saules dienu un saules vēja turbīna no vēja, dienā un naktī, integrācijas saules un vēja enerģiju, lai saules ielu apgaismojums darbojas arī stabilākas.

B. atlikumu sezonas izejas jauda atšķirība no vēja un saulesC. neatkarīga sistēma, bez režģa pilsētas kabelis nepieciešamsD. ilgāku akumulatora darbības laikuE. viegla uzstādīšana, vienkāršu darbību, piemēro lielāko daļu ceļiemF. saprātīgas apgaismojuma kontroles sistēmu apkope

Galvenās programmas vēja, saules Hybrid ielu apgaismojumu
. Šoseju; B. galvenā ceļa pilsēta; C. skolas pilsētiņas ceļiem; D. ietves; E. pathway; F. Farm & ranches, apgaismojums
G. Villa apgaismojums; H ainavas apgaismojums - park, kvadrātveida utt. I. īpaši izmanto attiecībā uz minētajiem apgabaliem ar labu vēja enerģijas

BR saules zīmes vēja turbīnu Hybrid Saules ielas apgaismojums:
BR saules ir vairāku veidu vēja turbīnu saules hibrīda apgaismojuma sistēma paredzēta dažādu kravnesību un dabas resursu stāvokli, hibrīda sistēma pieprasa precīzus aprēķinus un noformēšanas saskaņā ar programmu, ielu ceļu stāvoklis, laika apstākļi, reljefa utt. Citādi sistēma ir problēma, piemēram, neefektīvā apgaismes, pilnīga varas lietus sezonā vai pat drošības jautājums. Lūdzu, nosūtiet mums savu kravnesību un lietojumprogrammu diapazona pa e-pastu, mēs quote jums izstrādāta skaidra pielāgotu risinājumu ar attiecīgi.

MEBLE W1 instalācijas

MEBLE H1 instalācijas

MEBLE D1 instalācijas

MEBLE-D2 instalācijas

MEBLE-D3 instalācijas

MEBLE B1 instalācijas

Dear Sir vai iepirkumu pārvaldnieka,
Paldies par jūsu laiku rūpīgi lasot mūsu vējš hybrid saules ielu apgaismojums mājas lapā, ja jums ir sava dizaina vai detalizētu prasību, jūs varat nosūtīt mums e-pastu.
Arī ja jūs nezināt, dizains, jūs varētu mums pastāstīt ceļa apstākļiem, piemēram, ceļa garums, ceļa platumu, cik daudz joslas? Tas tiek izmantots, lai gaismas pilsēta lielā ceļa vai gaismas lauku mazo ceļu? Tāpēc, ka mēs varam dizains jums.
Arī jums jāpastāsta mums kurā pilsētā jūs esat, tā, ka mēs varam pārbaudīt saules un laika apstākļiem, pirms tam par dizainu.
Pls sūtīt e-pastu uz sales@brsolar.net
Vēlreiz Paldies par jūsu laiku un ceru, ka biznesa kopā par lielo tirgu vēja hybrid saules ielu apgaismojums.

Izmeklēšana