Āra stendā

Āra stendā: Āra reklāmas stendi ir ieausti auduma, mūsu ikdienas dzīvi, un 4 no 5 cilvēkiem paziņojums reklāmas stendi un 71 % uzskata, ka reklāmas stendi ir ļoti efektīvs, Svešajam tikt viņiem klāt ar sludinājumu

Produkta detaļas

Yangzhou Bright saules risinājumus Co Ltd ir viena no vadošajām Ķīnas āra stendā ražotāji un piegādātāji, un kā profesionāls uzņēmums, mums ir mūsu pašu ražošanas rūpnīca, kas ir spējīgs ražot labāko un jaunāko āra stendu produktu laipni pirkt vai vairumtirdzniecības produktus no mums.

Āra stendā:
Āra reklāmas stendi ir ieausti auduma, mūsu ikdienas dzīvi, un 4 no 5 cilvēkiem paziņojums reklāmas stendi un 71 % uzskata, ka stendi ir ļoti efektīvs, Svešajam tikt viņiem klāt ar reklāmas ziņojumiem, kad tie brauc.
Cilvēku vēlme strādāt un pavada vidēji 10 stundas savos automobiļos katru nedēļu. Reklāmas stendi var sniegt ļoti augsta līmeņa izplatību un biežumu kampaņas; pa šoseju, autoceļi, galveno maģistrāļu nomalēm un CBD, u.c.
Tik daudz lielo uzņēmumu, piemēram, tērēt naudu par stendu, lai veicinātu savu vārdu, un mēs varam redzēt visur šie stendi.

Mūsu stendu, tajā skaitā:
Divām pusēm stendiem; Trim pusēm stendiem; Saules stendi

BR saules priekšrocības, iezīmēja āra stendā:
1. septiņus gadus pieredze, kvalitāte garantēta. Visu tērauda struktūru garantijas 10 gadu kalpošanas laiku un pretojas vēja ātrumu, ar 150KM/H, izmantojot standarta materiāls par katru GB, un ir nepieciešams atbilst vietējiem laika apstākļiem
2 Outdoor formāts ir pilnībā izstrādātas un ražotas, moduļu veidā, ar skrūvi bumbu režģa struktūru; Kas ļauj ražošanas elastību, vienkāršu transporta un glabāšanas un vieglāka montāža.
3. mēs esam ņemot spēcīgu iespējas atbilst jūsu pieprasījumam, kas nodarbojas visu veidu tērauda stendu.
4. rokasgrāmata instalāciju, mums ir mūsu pašu instalācijas darba ņēmējiem, lai var labāk kalpotu mūsu klientiem.

Ja jūs vēlaties, lai pelnītu iepirkšana, lūdzu, sazinieties ar mums.

Dažas bildes āra stendā, ražojot

Dear Sir vai iepirkumu pārvaldnieka,
Paldies par jūsu laiku, uzmanīgi lasot mūsu āra stendā mājas lapā, ja jums ir sava dizaina vai detalizētu prasību, Pls sūtīt e-pastu uz sales@brsolar.net un pastāstiet mums, nepieciešamais daudzums.
Vēlreiz Paldies par jūsu laiku un ceru, ka biznesa kopā par lielo tirgu no āra stendā.

Izmeklēšana