Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

Pasaulē visvairāk veiksmīgi izstrādājusi lieljaudas LED ielas lampas

Aug 04, 2015

Vadošajiem uzņēmumiem apgaismojuma nozares, Ķīna Shi Fute atkal sasniegt galveno tehnoloģisko izrāvienu, veiksmīgi izstrādājusi varas 480W varas LED ielas lampas pasaulē, notveršanā lieljaudas un augstu spilgtumu gaismas emisijas diodes (LED) atbilst ceļa apgaismojuma prasības neieņemams ilgi par šo starptautisko problēmu.

Tā ziņoja, ka, salīdzinot ar parasto apgaismojuma, LED apgaismojums ar izcilu enerģijas taupīšanas vides aizsardzības, sauc par "21. gadsimta jauno gaismas avots", arī mūsu "Vienpadsmit piecu" plānā kā prioritārie projekti enerģētikas nozarē. Shi Fute Shang pasaules izstrādē visvairāk enerģijas LED Street, ir absorbcijas starptautisko Padoms tehnoloģijas pamatā Shang neatkarīgas attīstības un, viena luktura jauda var sasniegt 480W, maksimālā apgaismojuma efektu var sasniegt 84lm/W, jauni produkti tiek izmantots patentu gaismas vadības ierīci un izplatīšanas gaismas dizains padara ielu apgaismojums reģionālo formu noteikumus kā vienotu grādu , un efektīvi kavē spilgtu gaismu, tajā pašā laikā ir vairāk augstas veikt gaismas efektivitāte, pilnībā atbilst mūsdienu ceļu apgaismojuma projektēšanas prasības. Trīs dobumā struktūru patentu tehnoloģiju un produktu iesniegumu, lampas, LED gaismas un LED vadības ķēde izmanto savas saimniecības zīmogs dobumā, LED gaismas avots un braukšanas ķēdi, nepalielinot attālums starp siltumatdevi lietā nav ne tieša, uzlabota stabilitāte iecirkņa un vēl vairāk palielina lampas darbmūžu. Ir skaidrs, ka vēstures Ford ražošanas LED 240W un LED 480W ielu un gaismas un ēnu pār 400W, 800W augstspiediena nātrija lampas apgaismojuma efektus.

Shi Fute lieljaudas LED ielas lampas gaismas Amerikas Savienotajās valstīs baltu gaismu LED CREE uzņēmuma granulas, kas LED gaismas avotu produktu augstāko gaismas efektivitāte pārsniedza 84lm/W, un ir zemas ražošanas izmaksas, darbības stabilitāti tirgū, atvērtas, efektīvas, enerģijas taupīšanas, gara dzīvi, laba krāsu atdeves indekss, aukstās gaismas avota, priekšrocības videi, paredzēts, lai aizstātu tradicionālo gaismas avotiem, piemēram, HPS ir acīmredzamas priekšrocības.

Shi Fute firmas direktors ieviešanu atbilstoši rezultātā dzīve parastā ielas lampas 4 reizes pēdējo 12 gadu laikā nemainot LED ielas lampas. Turklāt LED lamp lielākā priekšrocība ir province. Ja sekundāro valsts ceļu pirmām kārtām RADĪJA gaismas, kad elektroenerģijas patēriņu var saglabāt gandrīz gadu 5 miljardi, kilovatu. Konversija ir saglabāt 2 miljonus tonnu standarta akmeņogļu, samazinot CO2 emisijas par 1 miljonu tonnu, SO2 emisiju samazināšanu 43000 tonnu LED lampu tehnoloģiju, ekonomisko, sociālo un vides labumu tiks palielināts un kļuva arvien vairāk un vairāk nozīmīga.