Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

AAE 420pcs litija baterija 2017. gada augustā

Aug 30, 2017

Litija baterija saules ielu apgaismojumam Modelis 18650 Specifikācija. Šī ir jauna akumulatora paaudzes paaudze saules enerģijas lietošanai, izmantojot atjaunojamo enerģiju mājas patēriņam, jo ​​īpaši saules fotoelementu iekārtām. Litija baterijai ir daudz priekšrocību, piemēram, dzīvība ir mazāka, lielāka , lielāka jauda, drošāka veiktspēja, vides aizsardzība utt.

Šis klients ir viens no mūsu nepārtrauktajiem klientiem, kurš līdz šim ir pasūtījis Solar LED Street Lights vairāk nekā 1000 vienību, kopējie pasūtījumi ietver akumulatoru un saules bateriju paneļus, solārijas ALL-IN-ONE ielu apgaismojumu, saules mājas apgaismojuma komplektus no 2011. līdz 2017. gadam no mums tagad mēs esam ne tikai partneri ar labām attiecībām, bet arī esam ģimenes locekļi.

Šogad tiem būs lieli saules gaismas LED ielu pasūtījumi, mēs ļoti priecājamies un apsolām viņus saglabāt augstu kvalitāti, labu cenu un pēcpārdošanas servisu, kā iepriekš, viņi teica, ka esam pārliecināti par mūsu nākotni.

Pasūtījuma daudzums: 420pcs 12V / 70AH litija baterija.

Šeit sīki attēli UAE 420pcs litija baterijas Jūsu atsauksmei


新1-1_副本_副本.jpg

Mēs, BR SOLAR, apstrādājam klientu kā mūsu Dievu, pievēršam uzmanību kvalitātei.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mums, laipni aicinām ievadīt:   www.cnstreetlight.com

 

Vadītājs BR SOLAR, kas darbojas vairāk nekā 110 valstīs.

Tālr .: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com

Paldies par jūsu laika lasīšanu un informācijas apmaiņu par UAE 420pcs litija bateriju un, ja jūs interesē, pls pastu vai zvaniet mums.