Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

Indijas gaismas izstāde bija lieliska veiksme!

Oct 19, 2018

Kā mēs visi zinām, Indija ir liels tirgus, taču tā cena ir ļoti maza, daudzi Ķīnas piegādātāji to grūti atvērt, iekļaujot mūs, tāpēc mēs piedalījāmies šajā izstādē. Mūsu mērķis ir uzzināt vairāk par šo tirgu un zināt, kā to ātri atvērt, galīgais rezultāts parādīja, ka viss bija veiksmīgs.

10. oktobrī-13. Oktobrī mūsu stends bija piepildīts ar cilvēkiem, jo mūsu produkti ir ļoti pievilcīgi. Mēs BR Solar komanda cienīgi iepazīstinām katra klienta funkcijas un funkcijas ar klientiem, izmantojot jaunās krāsas izskatu un mūsu produktu labo darba modeli, piesaistot dažus klientus. Zemāk ir redzami daži attēli, kurus no mūsu BR Solar komandas nosūta atpakaļ uz jūsu atsauksmi, bizness ir uzplaukums!


Vislaimīgākais ir tas, ka visi paraugi, kurus mēs paņēmām uz izstādi, ir izpārdoti, tas nozīmē, ka ne viss Indijas klients iegādājas lētus un zemas kvalitātes produktus, bet daži no tiem joprojām koncentrējas uz tādu augsto kvalitāti kā mūsu produkti un vēlas iegādāties, lai atvērtu lielāku tirgu . Jā, kvalitāte ir svarīgāka par cenu!

Pateicamies, ka katrs klients izmēģina mūs un uzticas mums, mēs turpināsim smagi strādāt un darīsim visu iespējamo, lai jūs atbalstītu

图片2

Mēs, BR SOLAR, rūpējamies par klientiem kā par mūsu Dievu, koncentrējoties uz kvalitātes kontroli.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mums, laipni aicināti ievadīt www.cnstreetlight.com.

T: + 86-514-87323722 M / WhatsApp: + 86-18036240957

Pasts: spring@cnstreetlight.com