Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

Tehnoloģiskie jauninājumi, lai paātrinātu saules siltuma ražošanas modernizāciju

Aug 04, 2015

Saules siltuma ražošanas nozare šodien var teikt, ka ir bijušas "no karstā ūdens, siltuma", "no tirdzniecības ar rūpniecības", "izkaisīti integrācijas" tehnoloģisko progresu. Kopā tehniskās inovācijas un atklājumiem, tuvāko gadu laikā, saules siltuma ražošanas nozare jau ir "augstā temperatūrā", "rūpniecības enerģijas izmantošana", "saules ēkas integrāciju" apstākļus rūpniecības modernizāciju.

Aizpilda 150 ℃ temperatūras tehnoloģijas

21. gadsimtā Ķīnas ievadīts straujas attīstības laikā, lieliem uzņēmumiem iznira vienreiz staking, zemu cenu konkurence ražošanas cikla rezultātā pirms temperatūras saules programmās visus pārtraukt karstā līmenī. Līdz 2010. gada 150 ℃ temperatūras rajona tehnoloģiju tukšu saules pilna stikla vakuuma kopas cauruli un elektronu lampa kopas karstā ierīce ir pieejama, tikai reāli sasniegt ir saules pieteikumu no karsta pārmaiņām, atklāja siltuma ir saules apkures, dzesēšanas un jūras ūdens atsāļošana un rūpniecības un lauksaimniecības ar karstu, vairāku lietojumprogrammu jomā vienā samazinājās sagrābt kļuva saules karstā, izmantojot svarīgākajiem pagrieziena punkts - var ne tikai nodrošina karstās , arī var efektīvi saražotā jauda.

Patiesībā, vakuuma cauruļu kolektori "pie varas" galvenajām daļām, saules ūdens sildītājs pieredzi CPC U vakuuma cauruļu kolektori un titāna pārklājumu "Titāna zelts" tipisks pārejas periods. Linuo grupas veiksmīgi izstrādājusi CPC U elektronu lampa kolekcionāri 120 ℃ karsto ūdeni ne tikai noteiktā liela mēroga saules karstā ūdens inženierijas, būs degvielas noteikto temperatūru siltuma tehnoloģija bija piedzimis.

Integrēts apkures sistēmu rūpniecības enerģētikas

Zemas oglekļa emisijas ēru, kļuvusi par vienu kontaktpunktu, enerģijas taupīšanas, ēku energoefektivitātes paaugstināšana, rūpniecības enerģijas taupīšanu ir valsts enerģijas taupīšanas emisijas samazināšanas prioritāte. Kopējā enerģijas patēriņa rūpniecības enerģijas patēriņā aizņem visai sabiedrībai 70 % no fona, siltuma enerģiju saules nozare piemērošana ir galvenā prioritāte, un rūpniecības siltums koncentrējas uz realitāti 80 250 ℃ saules uzņēmumu pirms vētras.

Neskatoties uz grūtībām, MPK temperatūra pamatā saules enerģijas tehnoloģijas, integrēta ar jaunu katlu apkures sistēma ar saules katlu sistēma veiksmīgi tika izstrādāta kā plānots. Šis integrētais komplekts termodinamiskās sistēmas pamatā temperatūras karstu platība 5200 kvadrātmetru, saglabājot 1156 tonnu standarta akmeņogļu, oglekļa dioksīda emisijas 3005 t pabeigt būtiskas izmaiņas no dzīvojamo saules enerģijas nozarē, lai rūpniecības.

Split-perfekta kombinācija tehnoloģiju un arhitektūras

Salīdzinot ar saules enerģiju siltuma izmantošanas tehnoloģijas izpētes posmi, "ēkas" ir tuvās visu attīstības procesā. Pirms daudziem gadiem, ūdens sildītāji palikt tikai civiliedzīvotāju fāzē vairāk nekā, lai novērstu traucējumi izraisa instalācijas saules enerģijas strīdus par īpašumu, arhitektūras daudzveidību, bet arī augstāka ūdens sildītājs biznesa prasībām.