Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

Ielas saules LED gaismas Will Replace AC LED ielu apgaismojumu

Aug 04, 2015

Tagad var būt ļoti maz cilvēku šaubas attiecībā pret HPS lampa LED ielu apgaismojuma priekšrocības. Tomēr jāizsaka nožēla, ka LED lukturi joprojām lietotās maiņstrāvas barošanas avotu, maiņstrāvas ķēdēm, no vienas puses gaismas tehnoloģiju jau ir ļoti nobriedis un saules ielas lampas ir neskaidra daudziem faktoriem, no otras puses galvenā uzmanība bija sākotnējais ieguldījums ir pārāk lieli, lai tos ignorēt saules enerģijas daudz priekšrocību.

Zināmo saules viena Nozīmīgākais ieguvums ir tas, ka tā ir neizsmeļama un vistīrāko atjaunojamo! Tas atrisinās zemes sasilšanas problēmu! Tā aizvietos visu enerģiju!

Pārmaiņus ar LED gaismas saules LED gaismas?

Bet tiešām vēlaties aizstāt visu enerģiju, saules enerģija joprojām ir ilgtermiņa un grūts uzdevums, lai gan saules enerģijas visur, taču tā kolekcijā ir jābūt daži ekspozīcijas platība. Tuksnesis ir visvairāk ideāla atrašanās vieta, bet tālsatiksmes pārvades un sadales patērēs lielu daudzumu dārgu vara stieples, tikai vērtību pie tuksneša pilsētās izmēģināt. Tajā pašā laikā blīvi apdzīvotās teritorijās lielajās pilsētās ir ļoti grūti atrast šādu tukšu atvērtas vietās. Ierobežo ekonomiskie apstākļi lauku rajonos, un ir maz ticams, ka tagad plašā mērogā. Jebkuras jaunas lietas, tas ir labākais, lai sāktu no tinkering un "homegrown" pieejas izmantošana, ielu apgaismojums ir viens no labākais pirmais saules izmēģinājuma projekts. Turklāt enerģijas saglabāšanas un emisijas samazināšanas ir atbalstījusi valdība, pat kā Vācijas valdības subsīdijām, lai pārdotu. Par laimi ielas projekts ir valdības projekts, veic valdības izsoles. Valdības politikas veidotājiem jāsaprot skaidri, LED lampas ir pārliecināts, lai aizstātu augstspiediena nātrija spuldzes, tajā pašā laikā saules ielas LED lampas ir noteikti nomainiet AC power LED gaismas.