Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

Saules kā pārcelties uz pilsētu?

Aug 04, 2015

Šobrīd saules veidot integrētu saules siltuma izmantošana uzņēmuma tiek ievietots jāpārdzīvo daudzas priekšā. Nedariet to, nozīmē, ka uzņēmumi zaudē iniciatīvu nākotnē tirgus konkurenci. Darot, sejas no ražotājiem pārejas sistēmu integrators, purvs.

Šogad daudzas mājas saules ūdens sildītājs biznesa mazliet nomākts: ainavu politikas ietekmi vājina tirgus pieprasījumu, vāja konkurence, saskaras ar pilsētu pāreju lauku rajonos, paļauties uz lauku tirgus un mitrie izdzīvoja beigu dienā.

Politiskais atbalsts pakāpeniski pieaug

Valsts vidēja termiņa un ilgtermiņa attīstības plānā par atjaunojamo enerģiju, skaidri identificēt koncentrēties uz saules siltuma izmantošanu veicināt integrāciju saules arhitektūra, saules ūdens apkure projektu un būvniecību saules apkures un dzesēšanas paraugprojektu pilsētas attīstības mērķus. Lauku apvidos un mazpilsētās, lai veicinātu mājsaimniecību saules ūdens sildītājs, saules un saules plītis. Līdz 2020. gadam, valsts siltuma kolektīvā pārvaldījuma jomā līdz pat 300 miljonus kvadrātmetru saules ūdens sildītāji un citas saules siltuma izmantošanas gada alternatīvās enerģijas jaudas standarta ogļu 60 miljoni tonnu.

Pēdējos gados ministrijas mājokļu, par atjaunojamo enerģijas avotu aktā ieviesa "atjaunojamās enerģijas demonstrācijas ēkas" projekts veicina vietējās pašvaldības, veidojot vienotu dizainu, un finanšu ministrija plāno saules termiskās sistēmas piemērošanu. Liang Junqiang saka "Divpadsmit piecu" periodu, integrētā saules enerģijas attīstību valsts politikām, lai veicinātu intensitāte pieaugs arī no sākotnējā demonstrējumu projekts parādīja lauku novadu un citām jomām, pilsētas nosaukumu jaunināšanas procesa laikā un varētu turpināt paplašināt modeļa pilsētu skaits. ”

Izlauzties cauri tradicionālo domāšanu

Šī gada centrālā valdība tiks būvēts valstī šogad 10 miljonus vienību valsts mājokļu nākamajos 5 gados veidot pilsētu zemu ienākumu mājokļu projektiem līdz 36 miljoniem vienību. Atbrīvošanu no šīs politikas, atkal maisot karsto ēkas integrēts saules siltuma iekšzemes uzņēmumiem piedalīties entuziasmu un motivāciju veidošanā. Linuo Paradigma, saules, lietus un citiem uzņēmumiem arī ir skaidra iespēja gūt labumu no mājokļiem, veicinātu ēku integrēto lietojumprogrammu.

Turpmākā attīstība saules uzņēmumiem jābūt "pieprasījuma vadītus, no viedokļa, būvniecības un nekustamā īpašuma attīstības uzņēmumu atrisināt karstā ūdens apgādi un tām sniegtu patiesu nepieciešamību pēc sistēmas risinājumus un pakalpojumus." Lai pārtrauktu pašreizējo vājo vietu ierobežo ēkas integrētās saules siltuma pieteikumu.