Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

Portatīvā saules powered House parādīta Šanhajā ar ASV ierakstu

Aug 04, 2015

Tongji University studenti projektēt un būvēt saules cisternā par 16 Shanghai, nodrošina jaunu veidu cilvēkiem, zema oglekļa satura dzīves un notiks Vašingtonā šā gada septembrī 2011 ASV Solar Decathlon.

Tajā pašā dienā, izmaksas $ 250,000, 6 konteineri ir samontētas y-veida telpu, pilnībā aprīkotas ar mēbelēm un elektroierīces, visi piegādā saules elektrības mājās "Saule telpu konteiners" piesaista uzmanību.

Žurnālisti uz skatuves ieraudzīju pavisam 90 kvadrātmetru telpas, var izmitināt līdz ģimenes "ērts" solar House, bambusa grīdas segumi uz grīdas, vienā pusē mājai nav salokāmo gultas, gultas uzņemt seko Ministru kabineta. Otra puse ir pilnībā aprīkota virtuve un vannas istaba, jumta izveidi saules paneļiem, kas elektrību un karsto ūdeni, kas dzīvo ūdenī pēc notekūdeņu attīrīšanas sistēmas. Nelielā dzīvojamā telpā ir gan restorānu un bibliotēkas funkcijas. Mājas dienvidu caurspīdīgs, 2 tvertnes 120 grādu leņķa uzstādīšana ir paredzēts, lai nodrošinātu maksimālu skata leņķi. Grīdas līdz griestiem stikla traukā saites tieši uz ārējo terasi un piemājas pirms. Tikai mājas milzīgs metāla bultu abās pusēs, kalpos kā atgādinājums par šo skaisto māju, saistīta ar smago tvertne.

"Griesti, un sienas, un zeme ir ar augstas veiktspējas jaunas vakuuma izolācijas Board; saules karstā karstā kopumu un gaisa kondicionēšanas otrreizējās pārstrādes atkritumu siltumu, par vienu, integrētu uzlabos ir saules vispārējo efektivitāti, izmantojot ", projekta vadītājs un Tongji University, zaļā ēkas un jaunu enerģijas pētniecības centra izpilddirektora vietnieks Tan Hongwei ieviesa ir saule mājokļu integrēta ēku energotaupības tehnoloģiju vairāk vienumu, piemēram, izmantojot ceļvedi gaismas caurule tiks dabiskais apgaismojums, kas ieviesa iekštelpu apgaismojuma , jumta konfigurācija ir lietus vākšanu un ūdens atpakaļ ar sistēma, maksimāli izmantojot dabas resursus.

Turklāt, iekštelpu vides monitoringa, enerģijas pārvaldības, iekārtu vadības un citu ciparu, informācijas vizualizācija, mājokļu ražošanas, enerģijas patēriņš, dzīves vides un citu datu informāciju reālā laika vizuālās displeja, 3G mobilajiem telefoniem un citām mobilā termināļa var izmantot attālo pārraudzību.