Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

Jaunais saules powered zaļo gaismu Pop

Aug 04, 2015

Kā ikviena izpratni par enerģijas taupīšanu un vides aizsardzība palielināta, daudz produktu vērtību par naudu pie zemas patēriņu un energotaupības attīstības virzieniem. Mūsu pusē, un daudzas valsts iekārtas, kā arī. Tagad ir populārs ārzemēs jaunu saules powered videi draudzīgu ielas lampas, var būt darbina saules enerģija un devusi lielu ieguldījumu energotaupības un vides aizsardzības.

Šo jauno videi draudzīgu lampas LED gaismas avots ar augstumu 4,5 metri, pēc konkrētu aprēķinu, var izpildīt tikai ar maksimālo apjomu apgaismojuma vajadzībām. Ielas lampas ar saules fotoelementu iekārtām, uzstādītas papildus lampas vienpusīgu veidā katrā ielas lampas PV ierīces platībā līdz 1,3 metriem. Ja pārāk saulains, kad var būt maksimālā izejas jauda, saules baterijas kā 165 190Wp.

Katra lampa ir iebūvēts divu bateriju moduļiem var glabāt 230 ampērs stundas jaudu, var apmierināt apgaismojuma vakarā. Bet būt par drošu pusē, arī saistīts ar elektrotīkla, jaunas gaismas var garantēt šajā gadījumā lietainas dienas pēc kārtas nevar iegūt saules enerģija, joprojām tiek izmantota. Turklāt iebūvētā inteliģentas kontroles sistēma var arī aprēķināt saullēkta un saulrieta reizes gadā, tādējādi jūs varat kontrolēt slēdži.