Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

Indikators Street pārbūvēt pieaugums pasaules reģionos

Aug 04, 2015

LED ielu apgaismojuma pārbūvēt pieaugums pasaules reģionos, savukārt pēdējos divos gados, gudru pilsētas jēdziens, kā arī saistīto politikām, lai veicinātu "augstu atdzist" viedo lampu parādīsies galvenajām pilsētām.

Hangzhou viedo laternas ziņas pirms kāda laika modinājusi sabiedrības bažas. Pilsētvides pārvaldības Hangzhou Huang Gu Hill Road nav tālu no xixi Zhejiang University campus integrēta Intelligent laternas pilotprojekta, mērķis ir nokļūt pilsētas laternas izlūkošanas Chengguan vienmērīgs sadalījums svarīgas lietas interneta mezgliem. Gan atbilst cilvēku uz ceļa var baudīt WIFI, mobilo telefonu lādēšanas pamata vajadzībām un panākt kvalitāti apgaismojuma kontroles efekts, tas ir labākais no abām pasaulēm.

Papildus Hangzhou gudri ielu skaļš, daudzās pilsētās ir īstenošanas viedo ielu apgaismojuma sistēmu. Tianjin plāno pārveidot augsta spiediena dzīvsudraba lampas un zaļo apgaismojumu pilsētas attīstības veicināšanai. Arī tiks uzcelta valstij uzņemties vadošo lomu Laterna viedo monitoringa centra un īpašas rindas ielas apgaismojums kontrolēt un laika kontrolē ar kontroles metodes, balstoties uz saullēkta un saulrieta laiku reālā laika fotografēšanas āra apgaismojums mainās, nosūtīts automātiski ieslēgtu gaismu, sasniedzot noteiktu Lux instrukcijas kombinācija.

Lietiskais internets, interneta + ieviesa jēdzienu pilna gudru pilsētas jēdzienu, pašlaik ir vairāk nekā 500 pilsētās Ķīnā Smart pilsētas pilots, plāno ieguldīt vairāk nekā triljons. Gudri ielu apgaismojums, lai labākie karavīri veidot gudru pilsētas, tās visvairāk steidzamu pieprasījumu.

Tikmēr, Philips, vispārējā apgaismojuma (GE) un citiem tradicionālajiem iekšzemes vadošajiem uzņēmumiem tradicionālo ielas lampas vai apgaismes milzis, savukārt inteliģento gaismas attīstību. Inteliģents apgaismojums kā rentablu tehnoloģiju nišu, iegūt tajā pašā ielas ar augstu Maori, tas bija bezšuvju "dubulto peļņu" kombinācija. "Visas biznesa vienības, uzņēmuma vecāko vadītājus domāt par apgaismojums šo iespēju ir augstāko fit, jo pilsētas ir liels skaits ielu apgaismojums, Smart City, ja lukturi ir katrs savienojums ar internetu, katru gaismas stabu kļūs inteliģento tīklu datu platforma, veidojot ielu tīklu." Chen Han, General Manager GE Lighting Ķīnā ir teicis. GE apgaismojumu un GE uzņēmumam koncentrēties uz automatizētu ielu apgaismojums turpmākā attīstība kopumā tiks pārvērsta gudri platformas kompānija.