Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

LED gaismas nekā mazākām, tradicionālo ielu apgaismojums Blue

Aug 04, 2015

Lin Yandan, diskomfortu spīdumu tradicionālo standartu novērtēšanai un ir balstīta uz gaismas avotu tradicionālo raksturu, var nebūt piemērots LED apgaismojums, piemēram, pašu spilgtumu nekā tradicionālie LED lampas, kas minētas mazāku, tas var palielināt diskomfortu spīdumu. Turklāt, tipisks white LED LED zilā spektra daļu, vairāk enerģijas, tas var radīt vairāk spožajā gaismā, jo, balstoties uz iepriekšējiem pētījumiem saistībā ar vienu un to pašu spilgtumu, spilgtāks redzes, kas zilā gaisma.

Izmeklēšanas komandas izstrādātas laboratorijas vidē, imitēt dažādus ceļa apgaismojuma apstākļos. Pētniecības personāls būs vietas zemes un sienu virsmas pārklājumu visas melnās un telpā ap novietoti dažādi gaismas imitāciju tumšu ceļu Shang LED ielu apgaismojuma situācijas, pētniecības darbinieku pielāgošanās gaismas, izveidots 72 sugu dažādos apgaismojuma apstākļos, brīvprātīgo novērotāju bija prasības nav ērti spilgtu gaismas līmeni attiecībā uz noteiktiem, kopā 9 pakāpes apjoms no "pazemīgs" ar "stand".

Atspīdumi pārbaudes pirms pārbaudes ir daži kritēriji, Lin Yandan teica: "lai gan neērti spilgtu tradicionālās LED gaismas avotu raksturojums, iespējams, nav lietojama, bet var ietekmē komfortu un faktori spilgtu paliek nemainīgi." Pētnieki mainīt eksperimenta četru punktu apgaismojuma sistēmas parametri: LED apgaismojums, fona spilgtumu no novērotāja viedokļa izmēri LED gaismas spilgtumu VADĪJA un novērot redzes leņķa.