Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

LED augstas Bay pašlaik ir vispārēji piemērojamiem

Aug 04, 2015

LED highbay šodien daudzas detaļas ir sākuši parādīties tirgū, daudzi cilvēki ir norādījuši, ka šāds stāvoklis tirgū cilvēku uztraucamies, highbay un augsto tehnoloģiju produktu-Bay gaismas tehniskā pieredze šajā sakarā peļņas attīstību. Tas ir neapšaubāmi sajukums highbay tirgū, highbay vairumtirdzniecības bizness ir riskants ieguldījums. Pateikt, vai šī grupa strādā nabaga mīnētājs lampas vietā ir varētu būt dažas negadījumu cēlonis notiek kalnrūpniecības gaismas katrā ražošanas solī netiek ignorēti.

LED augstu Bay pašlaik ir vispārējo piemērošanu visā pasaulē, bet ir arī daudzi ražotāji siltuma izlietne kalnrūpniecības liela jauda LED gaismas nav atraduši labāku risinājumu tagad paļauties uz vienu alumīnija ir siltuma vadītspēja ir izpildījusi pieprasījumu pēc siltuma vadīšanas LED kalnrūpniecības gaismas. Efektīvas vadīšanas siltuma tur neietekmēs lampas derīguma. Siltuma izkliedēšanu tehnoloģiju ieguves lampu veidotājiem ir neapšaubāmi visvairāk kritiski. Bet kā tehnoloģija turpina pārmaiņas un inovācijas, arī strādāja highbay radiatoru. Lomu siltuma izlietne ir pagājis substrāts absorbē mikroshēmu siltuma un pēc tam izplatīties apkārtējā vidē un nodrošinātu LED mikroshēmu temperatūra normālā.

Augstas Bay, šo gadu laikā tirgus parāda pieaugošo tendenci, ja var paaugstināt slieksni, ka tirgū sakarā ar augstajām cenām, mums būtu ko teikt, bet ir bažas, ka tagad ir daudz viltotu produktu laišanu tirgū ir arī aizņem vietu tirgū par ļoti augstu cenu, būtu grūti atšķirt patiesas un viltus. Highbay vairumtirgotājiem, lielākā daļa nesaprotu tehnoloģija, viņi neko nedara, lai pārdot produktus vai izvēlieties spēcīgs skala ir ļoti lielu tirgus daļu un labu reputāciju no masu ražotājiem. LED highbay cenas augstākas izejvielu saistītās nozarēs regulē, kas būtu skaidrāks nenotiks.