Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

Lieljaudas LED ielas lampas dzesēšanas risinājumi

Aug 04, 2015

Lēmuma rezultātā augu apgaismojuma pieteikumus vairākas galvenās tehnoloģijas, siltuma dizains ir ļoti svarīga daļa, bet arī ierobežo tās piekļuvi viena no visplašāk izmantotajām metodēm, lai. Citiem vārdiem sakot, siltuma noformējumu noteiks tieši LED augu apgaismes ierīču veiktspējas priekšrocības un trūkumus, kā arī faktisko piemērošanu var gūt panākumus.

Lieljaudas LED siltuma risinājumu

Power LED ir veido LED rūpnīcas lampas pamata svelme avots, pašlaik mikroshēmu elektriskā apgaismojuma p konversijas efektivitāte ir zema, tikai 15 % ~ 20 %, fizisko izmēru 1 mikroshēmu ~ 6125 mm 2, platība ir neliela, jaudas blīvumu un siltums ir liels pēc patēriņa jauda 80 % ~ 85 % būs konvertēšana siltuma un nepieciešamību tika izplatīts nost, un temperatūru virs šķembu ir vērtības Shi , svelme viļņu mainīga ilgi notika sarkano krāsu pārcēlās vedis chip gaismas efektivitāte samazinājās un izmantojot samazināta dzīvi, daudzi jautāja. Nodrošināt efektīvu izmantošanu lieljaudas LED normāli, siltuma izkliedi tādēļ, vispirms svarīgi visas problēmas atrisināt.

Divi LED krustojumam temperatūras un gaismas plūsma mūžs

Pamatojoties uz lieljaudas LED krustojumam temperatūras, gaismas plūsma lieluma īpašības, dzīves ilgumu ir tiešas intereses.

LED mikroshēmu krustojumam temperatūra pieaug, tās gaismas plūsma izlaides kritums regulāri, ekspluatācijas izrāda lejupejoša tendence strauji. Tādējādi samazinot mikroshēmu tiek uzturēta robežās atļautajā diapazonā VADĪJA vispirms atrisināt galvenos tehniskos jautājumus.

Treškārt, rezultātā iepakojumu, siltuma

Siltuma LED iepakojuma dizains nosaka LED ražošanas procesā. 2. attēls parāda LED paketes siltuma noformējumu vispārējo procesu attīstību, galvenokārt ar mikroshēmu siltuma dizaina un iepakojuma dizainu. Šādā veidā caur zinātnes un racionālu dizains var būt apmierinošs LED Guide siltuma un dzesēšanas.

Četri, sekundārā dzesēšanas risinājumus LED

Par komerciāli pieejamām lieljaudas LED uzbūvēja savu mikroshēmu paketes siltuma dizains ir fiksēta, lietošanu nevar mainīt, tādēļ ja tos izmanto apgaismojuma lampas ir vajadzīgs saskaņā ar faktisko stāvokli darba un sekundāro siltuma risinājumu plānošanas darba apstākļu.