Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

BR SOLAR 2kw saules sistēma Jemenā

Nov 05, 2018

Kā jūs zināt, Saules sistēmu plaši izmanto apgabalos, kur trūkst jaudas un nestabilitāte, un Jemena ir kara pārrāvusi valsts, un, protams, tas ir nepieciešams.

Šis klients iepriekš pirka saules paneli, saules bateriju, saules pārveidotāju no citiem piegādātājiem, un viņš centies no mums iegādāties cenas dēļ, beidzot viņš izvēlējās mūs pēc mūsu kvalitātes kontroles un garantijas laika uzzināšanas, kā arī izsniedzam garantijas sertifikātu mūsu firmas zīmogs.

Pēc parauga pasūtīšanas, lai ievietotu 2kw visu komplektu saules sistēmu, mēs centāmies vislabāk, lai paraugi tiktu kvalitatīvi, un mūsu R & D nodaļa tos rūpīgi pārbaudīja ar perfektu veiktspēju.

图片2

Lai transportētu drošību kuģošanas ceļā uz Jemenu, mēs tos iepakojām ar koka korpusu. Tātad preces ir 100% labā stāvoklī, kad klients to saņem. Viņš bija ļoti apmierināts ar mūsu labo servisu paraugu ražošanai, piegādei, iepakošanai, nosūtīšanai ...

Pēc Saules sistēmas testēšanas viņš atstāja ziņojumu "Good BR SOLAR" mūsu facebook, 3 ļoti vienkāršus vārdus padara mūs laimīgus un jēgpilnus.

Kā klients teica, viņš drīzumā pasūtīs 200 komplektus.

Mēs BR SOLAR kvalitāti, kā mūsu uzņēmuma dzīvi visu laiku.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu produktiem, pls sazinieties ar mums vai laipni gaidot, lai ievadītu www.cnstreetlight.com

Tālr .: +86 514 87323722  Mail: system@cnstreetlight.com

图片3