Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

BR SOLAR Viss vienā saules ielas apgaismojumā Maurīcijā

Feb 16, 2019

Maurīcija ir slavena tūristu valsts. Zilā debesis, zaļā jūra, sulīgi koki, zelta pludmale, visi parāda Maurīcijas skaistumu.

Šāda skaista vieta ir neatdalāma no efektīvas zaļās enerģijas izmantošanas. Šodien mēs iesakām populāru zaļo apgaismojumu ---- BR SOLAR Viss vienā Saules ielas gaismā .

1. Mūsu apgaismojums izmanto saules enerģiju, lai radītu gaismas enerģiju, un izmantot slaveno zīmolu Cree Chip - super spilgtu ar augstu lūmenu 150LM / W.

2. Tehnoloģiju ziņā mēs visi izmantojam karsti cinkotu polu un J skrūves un visas skavas, lai efektīvi aizsargātu metālu no rūsas piekrastes zonās.

3. Mēs apsolām mūsu klientiem 5 gadu garantiju. Akumulators ir būtisks faktors. Lai pagarinātu kalpošanas laiku, mēs izmantojam LiFePO4 akumulatoru, bateriju cikls var ierasties aptuveni 2000 reizes, augstas efektivitātes izeja, augsta temperatūras izturība, laba drošība, ļoti spēcīgs dzīves cikls.

Zemāk ir attēloti mūsu Maurīcijas saules ielu gaismas projekta projekti.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu saules produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums vai laipni lūdzam ievadīt www.cnstreetlight.com

o

Uzrauga BR SOLAR, piemēro vairāk nekā 114 valstīs.

T: + 86-514-87323722 M / WhatsApp: + 86-18036240957

Mail: spring@cnstreetlight.com