Mājas > Kultūras & jaunumi > Saturs

Vai jūs varat atrast stiklu tajā?

Nov 09, 2018

Daudzi klienti, piemēram, saka: "Es varu saņemt ļoti lētu akumulatoru no citiem piegādātājiem

Daudzi klienti, piemēram, saka: "Es varu saņemt ļoti lētu akumulatoru no citiem piegādātājiem", tad kā par kvalitāti? Kā mēs visi zinām, dažādas cenas ar atšķirīgu kvalitāti, daudzi slikti piegādātāji krāpjas ar meistarību un materiāliem, lai ietaupītu izmaksas, lai to cena būtu ļoti zems un var piesaistīt dažus klientus, kas nav profesionāli. Par šo sliktas kvalitātes saules bateriju, jā, tas var normāli strādāt pirmajā nedēļā, bet tas ir kļūdains izskats, pēc vienas nedēļas jūs atradīsit elektroenerģiju, ko baterija var uzlādēt pieaug, ja ilgstoši strādājot, akumulators drīz sadalīsies.

Mēs šo situāciju esam teikuši klientiem, kuri pērk lētu akumulatoru, mēs ceram, ka viņi var pārbaudīt kvalitāti, bet ne tikai piesaistīs zemu cenu, bet viņi neuzklausīja.

图片4hg

Šodien viens no mūsu Āfrikas klientiem pierāda, ka mums ir taisnība. Viņi konstatē, ka akumulators nedarbojas (iegādājoties no cita piegādātāja), tāpēc piestipriniet akumulatora kārbu, lai pārbaudītu, kas noticis, tas liecina, ka 50% svina plāksnes ir nomainītas ar parasto stiklu! Neticams!

Ja klienti iegādājas no BR Solar, šī situācija nenotiks, mēs nekad nepievēršim klientiem pieķeršanos! Mēs pārliecināmies, ka katra gabala baterija izmanto autentiskus materiālus un nebaidās klientiem pārbaudīt, saglabāt labu kvalitāti ir mūsu princips!

Mēs, BR SOLAR, rūpējamies par klientiem kā par mūsu Dievu, koncentrējoties uz kvalitātes kontroli.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mums, laipni aicināti ievadīt www.cnstreetlight.com.

Tālr .: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com