Litija baterija saules ielu apgaismojums

Litija baterija saules ielu apgaismojums. Litija baterija saules ielu apgaismojums, ko sauc arī par saules ielu apgaismojums litija jonu, litija saules ielu apgaismojums, litija jonu bateriju saules ielu apgaismojums. Priekšrocības, Lith

Produkta detaļas

Yangzhou Bright saules risinājumus Co Ltd ir viena no vadošajām Ķīnas litija bateriju saules ielu apgaismojums ražotāji un piegādātāji, un kā profesionāls uzņēmums, mums ir mūsu pašu ražošanas rūpnīca, kas ir spējīgs ražot labāko un jaunāko litija bateriju saules ielā gaismas produktiem, laipni lūdzam iegādāties vai vairumtirdzniecības produkti no mums.

Litija baterija saules ielu apgaismojums.
Litija baterija saules ielu apgaismojums, ko sauc arī par saules ielu apgaismojums litija jonu, litija saules ielu apgaismojums, litija jonu bateriju saules ielu apgaismojums.

Litija baterija saules ielu apgaismojums priekšrocības:
.) Labs dizains. Tas ir saules ielas lukturus, apvienojot PV panelis ar litija baterijas. Elektroenerģijas tiek ģenerēta no saules enerģijas, augstas efektivitātes saules PV paneļi un uzglabāti litija baterijas, kas pievienots paneļa aizmugures. Tas tad izmantot, lai darbinātu augstu spilgtumu LED gaismas aptuveni 12 stundas naktī * apmācies laiks 3-4 dienas.
B.) Samazina ietekmi uz vidi, izmantojot litija baterijas
Atšķirībā no kopējās modeļiem, kas nepieciešami atsevišķi uzstādīto liels svina akumulatori, litija saules ielu apgaismojums ir maza un rafinēts un bezsvina dizains samazina ietekmi uz vidi.
C.) Saules bateriju paneli, litija baterijas un LED lampas ir zemas uzturēšanas un ir ilgs ekspluatācijas laiks
Atšķirībā no kopējās modeļi, kas izmanto svina-skābes akumulatori, jaunais modelis ir videi daudz draudzīgākas. Litija baterijas uzlādēšanas un izlādēšanas likme ir arī 1,5 reizes svina skābes akumulatorus, ļauj efektīvāk izmantot enerģiju.
Litija akumulatoru bateriju darbības ilgums ir vairāk nekā 10 gadus * 4, samazinot uzturēšanas izmaksas, šādas akumulatora apmaiņas iespējas. Saules paneļu darbības mūžs ir vairāk nekā 20 gadus un LED gaismas 80000 stundu, ja darbojas 12 stundas dienā pie 100 % vērtējuma, aptuveni 18 gadus.

Galvenās programmas litija bateriju saules ielu apgaismojums.
Litija baterija saules ielas Light ir piemērots lietošanai skolās, parki, ielām, šosejas, fermas, ainavu, dārzu, ap māju un āra komunālie

Dažiem modeļiem litija bateriju saules ielu apgaismojums.

Nosaukums: Litija saules ielu apgaismojums
Modelis: BRH-L1A
Jauda: 30W izstrādāta-120W

Nosaukums: Litija saules ielu apgaismojums
Modelis: BRH-N5
Jauda: 30W izstrādāta-120W

Nosaukums: Litija saules ielu apgaismojums
Modelis: BRH-N3
Jauda: 30W izstrādāta-120W

Nosaukums: Litija saules ielu apgaismojums
Modelis: BRH-N6
Jauda: 30W izstrādāta-120W

Nosaukums: Litija saules ielu apgaismojums
Modelis: BRT-A1
Jauda: 30W izstrādāta-120W

Nosaukums: Litija saules ielu apgaismojums
Modelis: BRT-A3
Jauda: 30W izstrādāta-120W

Dear Sir vai iepirkumu pārvaldnieka,
Paldies par jūsu laiku lasījums mūsu litija baterija saules ielu apgaismojums uzmanīgi, ja jums ir sava dizaina vai detalizētu prasību, jūs varat nosūtīt mums e-pastu.
Arī ja jūs nezināt, dizains, jūs varētu mums pastāstīt ceļa apstākļiem, piemēram, ceļa garums, ceļa platumu, cik daudz joslas? Tas tiek izmantots, lai gaismas pilsēta lielā ceļa vai gaismas lauku mazo ceļu? Tāpēc, ka mēs varam dizains jums.
Arī jums jāpastāsta mums kurā pilsētā jūs esat, tā, ka mēs varam pārbaudīt saules un laika apstākļiem, pirms tam par dizainu.
Pls sūtīt e-pastu uz sales@brsolar.net
Vēlreiz Paldies par jūsu laiku un ceru, ka biznesa kopā par lielo tirgu no litija bateriju saules ielu apgaismojums.

Izmeklēšana