Mājas > Galvenie punkti > Saturs

Kādas ir priekšrocības, led gaismas dārza?

Aug 04, 2015

1. LED gaismas dārza enerģiju taupošu: spilgtumu gadījumā LED enerģijas taupīšanas gaismas 1000 stundu 1 kWh elektroenerģijas patēriņa, parasti kvēlspuldzes 17 stundu 1 kWh elektroenerģijas patēriņa, LED dārzs gaismas vispārējā apgaismojuma efekts ir viens no visvairāk zaļa, parasti energotaupības spuldzes 100 stundas 1 kWh elektroenerģijas patēriņu, lai nopirkt LED enerģijas taupīšanas gaismas var nodrošināt elektroenerģijas lietotājiem tūkstošiem.

2 super ilgmūžība, LED gaismas dārzs: LED Super enerģijas taupīšanas spuldzes mūžs līdz desmitiem tūkstošu stundas, parasti kvēlspuldzes izmantošana aptver vairāk nekā 1000 stundas, tās ilgtermiņa ietekmi, lai neierobežotu līdzekļu izmantošanas teorija

3. LED dārza lampas gaismas veselīgu: nav ultravioletās un infrasarkanās gaismas, bez radiācijas, nedz piesārņojumu. Bieži vien energotaupības spuldzes un kvēlspuldžu gaismas ultravioleto un infrasarkano starojumu.

4, dārza LED gaismas zaļā: nesatur kaitīgiem elementiem, piemēram, dzīvsudraba un svina, ir guvuši labumu no reģenerāciju un lietošanu, bet nevis uzbrukt elektromagnētiskie traucējumi parasti caurules satur toksisko elementu, piemēram, dzīvsudraba un svina un elektronisko balastu enerģijas taupīšanas lampās parasti uzbruks elektromagnētiskiem traucējumiem, tā, ka, ja mēs to izmantot, un dos lielu labumu ārā.

5. LED gaismas dārza uzturēšanu vīzija: obligāta DC strāvas piegādes orientētu, nemirgo, enerģijas taupīšanas lampas ir parasti AC drives, nedrīkst uzbrukt stroboskopisks acis nelaimi uz ilgu laiku. Jo īpaši attiecībā uz bērniem un jauniešiem labākais vīzija uzturēšana