Mājas > Galvenie punkti > Saturs

Vadīja ielu apgaismojuma gradienta enerģijas Darling

Aug 04, 2015

Ir teikt, ka, naftas ieguves apjomu ir tālākās Super droši vien paredzēts skaitļa baltas gados Hou tiks, kalnrūpniecības darīt, tāda enerģijas krīze šobrīd ir pasaules ir parādījās, cilvēka sociālo attīstību bez kvalitātes enerģijas parādījās un uzlabotas enerģijas tehnoloģiju izmantošanas, no noteiktiem Shang teica, enerģija ir cilvēka sociālās attīstības materiālu bāzes, visvairāk ar ietekmi, ko , ir valsts ekonomiskā attīstība ir efekts, varu arī nav izņēmums, tradicionālo ielu pārāk strāvas, bet vadīja ielas kļuva pēc jauniesaucamais.

Saules gaismas saules starojuma enerģija, izmantojot saules baterijas uzlādēt baterijas laikā, dienā un vakarā baterijas, ko izmanto, lai enerģijas avots, bez sarežģītas un dārgas cauruļvadu, regulējams apgaismojuma izvietojumu, drošības un enerģijas taupīšanu un piesārņojuma brīvu, bez manuāla darbība ir stabila un uzticama, ietaupot naudu uz elektrības rēķini un apkope.

Būtībā, saules funkcijas, ieskaitot vispārējo stabilitāti, milzīgi un ilgtermiņa, šeit mēs nonākam pie priekšrocības, LED lampas:

1, LEDled lampu uzstādīšana ir vienkārša un ērta, bez kabeļa, tāpat kā parasto ielas lampas, piemēram, inženierzinātnes, ar ko paredz, tikai vajag būt vienā bāzes stacijā uzstāda, visas elektroinstalācijas un kontroles daļas tiek izvietoti rāmī, kas veido vienotu veselumu.

2, LED gaismas zemas ekspluatācijas un uzturēšanas izmaksas. Palaist automātisko vadības sistēmu kopumā, bez cilvēku iejaukšanās un maz uzturēšanas izmaksas.

3, LED ielu apgaismojumu, izmantojot saules enerģiju, pilnībā izmantojot saules enerģijas resursu, parastās enerģijas deficīta mazināšanai ir pozitīvs.

LED gaismas ir daudz priekšrocību, bet joprojām ir daži trūkumi, par pašreizējo enerģijas krīzi, tomēr vadīja ielas lukturi atbilst jēdziens vides aizsardzību un enerģijas taupīšanu, es uzskatu, ka tuvākajā nākotnē, ar zinātnes un tehnoloģijas attīstību, led lampas darbības turpinās uzlabot, trūkumi turpinās uzlabot.