Mājas > Galvenie punkti > Saturs

LED ielu spuldzei ir savas priekšrocības un trūkumi

Aug 04, 2015

LED ielas lampas ir kļuvis labākā izvēle enerģijas taupīšanas rekonstrukcijas projektu, ne tikai tāpēc, ka tās vides piesārņojums mazāks enerģijas patēriņš, bet arī tāpēc, ka tā ir augsta gaismas efektivitāte, ilgu mūžu, raksturojums tik vairāk un vairāk LED gaismas, kā cilvēki saku pazīstams objekts. Zemāk mēs īsi runāt par priekšrocībām un trūkumiem, LED ielas lampas.

Pirmkārt, pastāstiet mums par priekšrocībām, un mēs visi zinām, led gaismas gaismas vienvirziena, bez difūzijas, tāpēc gaismas efektivitātes uzlabošana, turklāt izmantojot kvadrātiskā optiskais dizains, lai veicinātu enerģijas taupīšanu, vispārējo efektivitāti, un arī nebija labi uz gaismas krāsas, spēcīgāka nekā augstspiediena nātrija spuldzes efekts. Turklāt vissvarīgākais punkts ir vienu gadu mazāk nekā 3 % no gaismas vājināšanās, kopumā efektivitātes LED ielas lampas ir liela palīdzība, papildināta ar automātisko enerģijas taupīšanas ierīces, jūs varat labāk spēlēt savu lomu. Vairāk nekā 50.000 stundām izmantojot dzīvi un vienkārši instalācijas soļi neapšaubāmi ir LED street priekšrocības, vairāk atsevišķi vides materiālu ir, tāpēc var teikt, LED ielā kopumā veiktspējas Shang arī ir laba, lielākā daļa ļāva es domāju, neticami, tās lielisku siltuma kontrole ir, nekā tradicionālā ielu labs ir daudzas vasaras siltuma joprojām var temperatūras kontrolēs 45 grādiem pēc ir viegli , par daudzu pašvaldību engineering atlases LED ielas kā galveno enerģijas taupīšanas līdzeklis arī gada nav dīvaini ir, ja izmantojot LED gaismas, lai aizstātu HPS kopumā vismaz 60 % no jaudas saglabā un prasa ārkārtīgi zemas uzturēšanas izmaksas.

Bet LED lampas, ir arī dažas no tām, piemēram, salīdzinoši zemu enerģijas vienotā LED, nevis paralēli, tad ietekme nav acīmredzama, balta gaisma izraisīja pati, jo dizains trūkumus, LED ielu apgaismojuma ir tieksme "dzeltens", kas ir tas, ko mēs saucam vietas, kamēr tās pakļautību nekoordinēta izmantoja daudzas LED gaismas ir galvassāpes, tiem kas. Pastāv vairāki salīdzinoši liela jauda LED ielas lampas uz dzesējoša iedarbība nav skaidrs un ar pietiekamu siltuma ielas LED lampas spilgtums, kas parādās būs nepietiekamas, tāpēc mēs vēlamies izmantot LED gaismas, labāk neizmantot varas ir salīdzinoši liela.

Iepriekš mēs vienkārši teica par LED ielā dažas priekšrocības un trūkumi, uzskata, ka ar tradicionālo ielu izmantots augstspiediena nātrija pakāpeniski tā alternatīva, LED iela būs arvien vispārīgi un atlases LED ielu valsts enerģijas pieprasījuma un piedāvājuma Highlight pretrunas ir arī nav maza vieglumu lomu, jo īpaši attiecībā uz visu pašvaldību inženierzinātnes jo atlases LED ielas labā ietaupīt izmaksas un optimizāciju, izmantojot efektivitātes Shang ir palīdzēt liels. Mēs vēlamies nopirkt labu LED gaismas, jūs varat pēc stiprās un vājās puses, tirgū nopirkt, arī labāk atrast savu, izmantojot LED gaismas. Īsti nesaprotu jūs varat atrast dažas profesionāļiem saprast tirgu.