Mājas > Galvenie punkti > Saturs

Kā padarīt LED starmešu mesto gaismu, lai nopirktu

Aug 04, 2015

Mēs visi zinām, ka tagad LED prožektors tiek izmantots daudzos gadījumos, tāpēc mums būtu jāzina par LED floodlights zināšanas visos aspektos, ir nepieciešams iemācīties, kā padarīt LED starmešu mesto gaismu Sagādes darbību un jautājumiem nepieciešams uzmanību iepirkuma procesā, mēs vienkārši sakām šādi.

Pirmkārt, mums ir jāizvēlas, kas ir pirmā lieta, ko darīt, ir redzēt, ja jums spilgtums (MCD) starmešu mesto gaismu, jo dažādiem spilgtuma ja cena atšķiras arī šiem lukturiem jāatbilst lāzera līmeni kopumā I klases standartu, šī izvēle būs daudz brīvāk.

Otrais ir pētījums par antistatisku, LED prožektoru, izmantojot salīdzinoši ilgu mūžu, nenāk lēti cenas, nevis statiskā nekā 700V LED prožektoru ir arī nepieciešams lietot vairākkārt, lai atrastu sev rindā.

Atkal ir izvēlēties viļņu plūdu LED gaismas krāsas ir jābūt saskaņotiem, bet ne relatīvās cenas ir zemas, vajag ražot krāsas produktus vajag ievērot šīs prasības.

Tad tur ir noplūdes pašreizējām prasībām, noplūdes strāvu LED prožektoru ir salīdzinoši īsāks mūžs, nav ļoti augstas cenas.

Tad tur ir staru kūļa leņķis opcijas, ko leņķis ir jāizvēlas kāda veida produktu, ja jūs izvēlaties ir izkliedes leņķis labākām cenām var atrast, jo tas ir īpašs vienumu tips staru kūļa leņķi, dizains un lietošanas sekas ir laba.

Pēc tam tiek izvēlēts saskaņā ar gaismu un jums izvēlēties, kāda veida LED starmešu mesto gaismu, parasti mazāku lūmena LED starmešu mesto gaismu būs salīdzinoši daudz ilgāks kalpošanas un protams cenas nav lētas.

Tad paskatieties uz kāda veida mikroshēmu izmēra un izmantot atlases Japānas garums-mūs skaldīt cenām nekā Taivānas un lētāku iekšzemes chip, vispārējo kvalitāti un mikroshēmas veiktspējas ir relatīvi laba, un cenas kļūst proporcionāls, laba izvēle mikroshēmas, ir galvenais, lai atrastu labu LED starmešu mesto gaismu.

Pēdējais ir koloidāls atlasiet ir, General LED Pan gaismas lampas, koloidāls ir epoksīdu sveķi un augstas kvalitātes LED Pan gaismas lampai uz vajadzību ir vairāk labu anti-UV un ugunsgrēkā, mēs izvēlēties, kad var pēc vajadzības atzīmējiet, arī ir svarīga, pēc tam, kad visi grib izvēlēties labu LED Pan gaismas lukturim jābūt pirmā bažas par to drošības izpildes drošību var apsvērt Shang ir , vai aiz muguras parādījās drošības problēmu slikts risinājums.