Mājas > Galvenie punkti > Saturs

FAQ 5 uzpircēji lasīšanas rokasgrāmata

Aug 05, 2015

Pircēja rokasgrāmata lasīšana:
Pircējiem vai gala lietotājiem vajadzētu zināt tālāk dažus punktus pirms pērk & projektēšana un uzstādot saules ielas LED gaismas:
1) ja ir gala instalācijas apgabalā?
Valsts nosaukums? Provinces & valsts nosaukumu? vai pat pilsētas nosaukums? Precīzs dizains ir pamatā izmantojot vieta ir saules starojumu. Dažādās vietās būs dažādi saules radiācijas stundu (Peaksun laika). Pamatā tie paši LED Power ar augstāku saules starojuma saņems zemāku preces cenu. Teritorijās ar zemāku saules starojuma iegūs augstāku produkta izmaksas. Vienu vārdu, mums vajadzētu zināt tās peaksun laiku vienojoties, izmantojot atrašanās vietas, tad mēs varētu izstrādāt saules paneļu un akumulatoru labāk saules LED ielu apgaismojuma sistēmas.
2) laiks/nakts gaismas?
Precīzs dizains arī jāzina apgaismojuma laiks par nakti. Ilgāk, saņems augstākas izmaksas un, protams, īsākā laikā iegūt zemākas izmaksas. Daži pircēji ir nepieciešams tikai 4 stundas dienā, daži nepieciešams 6 stundas un dažreiz 12 stundas, ja nepieciešams visu apgaismojumu. 11-12 Hrs/nakts parasti iesakām tā, ka varat gaismas visu nakti.
3) augstuma pole?
Parasti no 4M; 5m 6m 7m; 8m; 9M; 10M; 12M. Augstāku kārti vajadzēs lielākas pilnvaras LED apgaismojums ceļa, tāpēc ir svarīgi projektēšana saules ielas LED gaismas stabu augstums. Un pircējiem vajadzētu izvēlēties stabu augstums pirms nosūtīšanas izziņas vai pasta, mobilo zvanu.
4) daudzumu?
Ja pircēji ir precīza daudzuma apstiprinājums, lūdzu, pastāstiet mums arī tā, kas varētu saņemt labāku & precīzu cenu, un mēs varam pārbaudīt kravas konteinera pārāk.
5) kaut jūs domājat, ka ir noderīgi, lai dizains, pastāstiet, lūdzu.
Vienu vārdu: Jo vairāk mēs zina par iepirkumu jūsu datiem, jo labāk mēs darīsim jūsu dizainu.