Mājas > Galvenie punkti > Saturs

FAQ 4 galvenās daļas un darbības princips

Aug 05, 2015

Saules gaismas galvenās sastāvdaļas un darbības princips

A.Solar ielu apgaismojums veido:
1.) Pole ķermeņa & Polu sistēmas
2) saules paneļu & paneļa Bracket
3) saules bateriju un akumulatoru Box
4) saprātīga Controller
5) armatūra LED lampu vai LPS lampu
6.) savieno kabelis, bāzes pamatu bultskrūves (J bultskrūves) armatūra

B.How saules ielu apgaismojumu darba un galvenās daļas funkcijas?
Lai sniegtu jums labāku sajūtu kā saules ielu apgaismojumu darba, šeit ir pamata sastāvdaļas:

Saules panelis: Saules panelis ir fotoelementu šūnas iekšpusē, kas pārvērš saules enerģiju elektrisko strāvu. Saules paneļu efektivitāte ir atkarīga no lieluma un kvalitātes saules bateriju aizsardzības segumu/stikla caurspīdīgumu.
Ir 2 veidu saules panelis: mono kristāliskā un poli-kristālisko.

Saules baterijas: Akumulatoru uzglabāt elektrību no saules bateriju paneli, dienas laikā un nodrošinātu enerģiju nostiprināšanās laikā naktī. Akumulatoru dzīves cikls ir ļoti svarīgi, lai mūža gaisma un akumulatora jaudas ietekmēs rezerves dienas gaismu. Parasti ir 2 veidu baterijas: Gel Cell dziļi cikls Battery un svina skābes dziļi cikls Battery
Saules Controller: A diode, kas atrodas starp šūnu un akumulators nodrošina elektroenerģijas plūsmu tikai vienā virzienā: uz akumulatoru.

Apgaismojuma armatūra: LED: "Gaismas diodes" ir kā miniatūrs spuldzes, kas ir instalēta vienā līnijā elektriskajā ķēdē. Šīs spuldzes pēdējā ļoti ilgu laiku, un arī tie neveido atkritumu siltumu. LED parasti lieto apgaismojuma avots mūsdienu saules ielu apgaismojuma, kā LED sniegs daudz lielākas Lumens ar mazāku enerģijas patēriņu. Armatūra LED enerģijas patēriņš ir vismaz par 50 % zemāka nekā HPS nostiprināšanās, kas tiek plaši izmantota kā apgaismojuma avots tradicionālā ielu apgaismojumu. Gaismas diodes iesilšanas laika trūkums ļauj arī kustības detektori papildu efektivitātes ieguvumu izmantošana.

Saules Controller: Kontrolieri parasti izlemt ieslēdziet / izslēdziet uzlādes un apgaismojums. Kādu īpašu mūsdienu kontrolieri ir programmējamas tā, ka lietotājs var izvēlēties atbilstošu iespēju par uzlādēt, apgaismojums un izbalēšanas, puse jaudas ir pieejama; aizsargāt visa sistēma

Polis: Strong poļi ir nepieciešams visu ielu apgaismojums, it īpaši uz saules ielu apgaismojums ir uzstādīts uz Ziemeļpolu sastāvdaļas: Fixtures, paneļi un dažkārt baterijas. Un vēja pretestību, būtu jāņem vērā izvēloties Polis.

Pircēja rokasgrāmata lasīšana:
Pircējiem vai gala lietotājiem vajadzētu zināt tālāk dažus punktus pirms pērk & projektēšana un uzstādot saules ielas LED gaismas:
1) ja ir gala instalācijas apgabalā?
Valsts nosaukums? Provinces & valsts nosaukumu? vai pat pilsētas nosaukums? Precīzs dizains ir pamatā izmantojot vieta ir saules starojumu. Dažādās vietās būs dažādi saules radiācijas stundu (Peaksun laika). Pamatā tie paši LED Power ar augstāku saules starojuma saņems zemāku preces cenu. Teritorijās ar zemāku saules starojuma iegūs augstāku produkta izmaksas. Vienu vārdu, mums vajadzētu zināt tās peaksun laiku vienojoties, izmantojot atrašanās vietas, tad mēs varētu izstrādāt saules paneļu un akumulatoru labāk saules LED ielu apgaismojuma sistēmas.
2) laiks/nakts gaismas?
Precīzs dizains arī jāzina apgaismojuma laiks par nakti. Ilgāk, saņems augstākas izmaksas un, protams, īsākā laikā iegūt zemākas izmaksas. Daži pircēji ir nepieciešams tikai 4 stundas dienā, daži nepieciešams 6 stundas un dažreiz 12 stundas, ja nepieciešams visu apgaismojumu. 11-12 Hrs/nakts parasti iesakām tā, ka varat gaismas visu nakti.
3) augstuma pole?
Parasti no 4M; 5m 6m 7m; 8m; 9M; 10M; 12M. Augstāku kārti vajadzēs lielākas pilnvaras LED apgaismojums ceļa, tāpēc ir svarīgi projektēšana saules ielas LED gaismas stabu augstums. Un pircējiem vajadzētu izvēlēties stabu augstums pirms nosūtīšanas izziņas vai pasta, mobilo zvanu.
4) daudzumu?
Ja pircēji ir precīza daudzuma apstiprinājums, lūdzu, pastāstiet mums arī tā, kas varētu saņemt labāku & precīzu cenu, un mēs varam pārbaudīt kravas konteinera pārāk.
5) kaut jūs domājat, ka ir noderīgi, lai dizains, pastāstiet, lūdzu.
Vienu vārdu: Jo vairāk mēs zina par iepirkumu jūsu datiem, jo labāk mēs darīsim jūsu dizainu.