Mājas > Galvenie punkti > Saturs

FAQ 2 pabalstu BR saules produktu

Aug 05, 2015

BR saules produktu priekšrocības
1.) vēsture, ražo tērauda āķiem kopš gadu 1997. gadā un pievienots saules paneļu un saules bateriju 2007. gadā, mums ir vairāk nekā 17 gadus ražo pieredzi.

2) Veicot starptautiskos tirgos kopš no 2007. gada, mums ir vairāk nekā 8 gadu pieredzi. Pieredzi, kas padara mūs labi zinot saules tirgos un zinot standarta saules labi.

3) BR saules atzīmētās LED ielu gaismas pieņem: Chip augstas kvalitātes Cree, Bridgelux, Epistar, 100LM-150LM/W; Īpašā quadric optiskais objektīvs, kas meta katru LED stariem uz taisnstūrveida laukumu, darba labāku apgaismojuma efektu vadītāju un gājēju; Augsts caurspīdīgs rūdītais stikls un nerūsējošā tērauda vai augstas tīrības pakāpes alumīnija atstarotājs, padarot augstākās lampu efektivitāte 0,95 līdz ceļam; Kvalitatīvu LED nemainīgu pašreizējo vadītāju, efektivitāte ir vismaz 90 %, padara mūsu lukturi darbojas vairāk stabils; dizains ar īpašu LED PCB ar sērijā, un ir paralēlas līnijas; Lampu stiepļu saskaņā ar sarkaniem GB standartu + melnā -; Kvalitātes garantija: 2 gadi, ja kādu krājums ir 3 vai 5 gadus ir pieejama.

PĀRBAUDES LAMPU---ŪDENS PIERĀDĪJUMS

4.). BR saules atzīmētās saules panelis: augstas efektivitātes kristāliskā silīcija ar alumīnija rāmi, rūdīta saules stikla kabeļa, sadales dēli. Garantija: 5 gadus pamatā IEC, dzīves ilgums: 20-25 gadiem. 90 % no maksimālā jauda 10 gadus, 80 % uz 20 gadiem

5) BR saules atzīmētās saules bateriju: izmantojiet gelled tipa saules bateriju
Šīs baterijas priekšrocība ir tā, ka ir neiespējami, lai noplūdes gadījumā skābi, pat tad, ja tās nav sarautas.
Citas priekšrocības:
A) reālu zaļā jauda
Tiek izmantotas īpašas sakausējumu akumulatoru plāksnes materiālam, neieskaitot kaitīgu materiālu kā antimons un kadmija, utt ar vidi. Un baterijas arī izmantot īpašu Nanomaterial Gell, tik tad būs neiespējami, lai noplūdes gadījumā skābi, pat tad, ja vāks ir sadalīti.
B) zemu iekšējo pretestību
Izmantojot importēto zemu iekšējo pretestību dēļu un īpaša amatniecības varētu ļaut gelled akumulatoru priekšrocība ir tā, ka zemu iekšējo pretestību, labs lādiņš un augstas efektivitātes jāpilda veiktspēju.
C) Low self-izlādes līmenis
Mazāk nekā 3 % katru mēnesi, svina-skābes ir mazāk nekā 15 % saskaņā ar Ķīnas standarta akumulators.
D) zema likme tukša pļāpāšana
Gelled baterijas ekspozīcija likme ir tikai 5 % no noslēgtā parastās baterijas.
E) long-life dizains
Dzīves ilgums ir lielāks par 1000 reizes pie 25℃, parastās baterijas ir tikai 600 reizes pēc nozares standarta. Rādīšanas ievērojami atšķirsies ar to, kā tā tiek izmantota, kā tas tiek uzturēts un iekasē, temperatūrai un citiem faktoriem. Bet parasti 5-8 gadiem.
F) plašākā temperatūras diapazons
-30℃to 55℃, apkarot arī apstākļos, dažādu temperatūru un uzlādēšanas un izlādēšanas
G) ļoti labas izvades reģenerācijas spējas
Kad gandrīz novade 0V, tad īss akumulatora bipolārajā 24 Hrs un atkārtoti atkal pilnībā uzlādēt un darbojas 5 reizes. Akumulatoru var izpildīt 90 % no sākotnējā jaudu kad jāpilda 10.5V katru reizi.

6) OEM BR saules apzīmēts saules Controller: IP68 aizsardzības līmeni, var izmantot saskaņā ar briesmīgā laika.

7) BR saules atzīmētās tērauda āķiem: izmantojot augstas kvalitātes materiāla Q235, karstās galvanizācija. Plastmasas gleznu.

8) BR saules atzīmētās saules veidgabali: mēs OEM uzrādīt kabeļa sevi 500m/Reel augstas kvalitātes saules apgaismojums un mēs pievienot vairāk skrūves kā armatūra.

9.) mēs pievēršam uzmanību kvalitātei un katru lukturi vai novecošanās testēšana, Welcome parauga rīkojumu un oficiālu rīkojumu.

10.) garantija: 2 gadi kvalitāte, ja kāds vienums ir 3 vai 5 gadus garantija, Pls pastāstiet mums iepriekš.