Mājas > Galvenie punkti > Saturs

Faktori, kas kavē LED gaismas uz mēbeļu apgaismojumam

Aug 04, 2015

Neatkarīgi no tā, no kāda viedokļa, cilvēki tagad LED ielu apgaismojuma tiek lietota sadzīves uzticību ar LED ielas lampas, attīstību nākotnē, VEDA mājās apgaismojums uz mājsaimniecību miljoniem ir neizbēgama, tā ir arī tendence. Tomēr, lai gan LED āra apgaismojuma tehnoloģija ir nogatavināts, taču saskaņā ar pašreizējo rūpniecības attīstību, LED gaismas vērā mājas apgaismes temps ir samērā lēns, kāpēc ir tā, ka?

Pirmkārt, ir produkta augstākas cenas, LED ielas lampas izmaksu dēļ, cena ir augsta, it īpaši dzīvojamā istaba lamp, tās cenu un lukturiem cenas pārāk tālu no šī brīža, pat vairākas reizes dārgāka, par šo cenu, tādējādi apgrūtinot parastiem patērētājiem pieņemt.

Otrais ir dizaina LED mēbeles apgaismes produkti, tas šobrīd ir ļoti svarīga saikne, par lielāko daļu ir siltuma izkliedi. Atrisina tikai dzesēšanas problēmu, vislabāk atrisināt degradācijas problēmu, tomēr tas ir ļoti labs risinājums, tāpēc tik ilgi, kamēr cenu samazināšanos, tad LED ielu gaismas ienāk mājās apgaismojums tikai ap stūri.

Tādēļ LED ielas lampas mājas lielākais šķērslis veicināšanas jomā ir tās augstās cenas, faktiski ir veikta pastāvīga attīstība, VADĪJA tehniskie aspekti ir diezgan laba. Cilvēki, lai enerģijas taupīšanas priekšrocības, LED produkti ir vēlama, kas VEDA mājās apgaismojums izstrādājumus, nodrošina iespēju.