Mājas > Galvenie punkti > Saturs

LED prožektoru raksturojums

Aug 04, 2015

LED prožektoru ir vienādu punktu avota iedarbības visos virzienos, daudzi no maniem draugiem, kas tikko sākušas var nebūt skaidrs, ko tas nozīmē faktiski, to sauc par uzmanības starmeši, ir ļoti bieži arhitektūras apgaismojuma rīkos vienu no lampām, bet prožektors, ko mēs zinām? Mēs vienkārši pateikt led prožektoru šādas īpašības.

Vispirms 1th, led prožektoru klāsta augstas tīrības alumīnija atstarotājs, šis dizains daļēji koncentrējot un radiācijas ir daudz palīdzēt, precīzu nodoto gaismas staru izplatīšanās labāk nekā vidēji, protams, arī ļoti labi atspoguļo ietekmi, tas ir arī daudz vietas izmantošanas rezultātā plūdu gaismas ir viens no svarīgiem iemesliem.

Otrkārt, mēs visi zinām, led prožektoru simetrisks šauro leņķi, plata leņķa un asimetriskas gaismas izplatīšanas sistēmu, labāk projekta darbības joma ir lielu lomu spēlē, bet arī kvalitātes nodrošināšanai ar Astigmatisms gaismas staru. Fotogrāfijas, šķiet, ir vieta, kur uz citu vietu, atkarībā no apstākļiem, relatīvo ekspozīcijas platība ir samērā viendabīgi.

Atkal mēs izmantojot led Pan gaismas gaismekļu, kad var lietot aiz atvērtā tipa aizstāja spuldzes, galvenajās vietās parādījās dažas ārkārtas situācijā, kad ir uz šiem aspektiem ir pasākumu, tāpēc šis projekts neapšaubāmi labākai ātrāk spēlē tās ietekme ir ir jāveicina lomu liels, un mēs zinām, ka šāda dizaina tehniskās apkopes Pan gaismas lukturis līdzi arī kļuva viegli ir daudzi , nē, tāpēc vairāk lietas ir bažas.

Beidzot noveda starmešu mesto gaismu izmanto mūsu laiku var koriģēt saskaņā ar indeksa plāksnes no viedokļa, ko mēs izmantojam, vairākkārt led prožektoru ir ļoti laba nozīme pielāgošanās, varat pielāgot dažādos gadījumos, cilvēkiem, kas bieži izmantot starmešu mesto gaismu, neapšaubāmi, ir ļoti labs dizains. Turklāt ir iebūvēti LED prožektoru var mikrouzņēmumu čipu kontroles kontrolieris, realizācija arī padarīt to slīpumi, lec un citus efektus, dažiem lieliem vietām var arī labāku sniegumu.

Bet, izmantojot procesu, mums tiks konstatēts faktiski vadīja Pan gaismas lukturis ir arī pastāv ar kādu problēmu, tāpat kā tikai mēs varētu labāk šķīduma siltuma problēma šeit ir virsmas visvairāk nepieciešams bažas, jo šīs problēmas risinājums nav tās plaši programma arī ir vēl nav neliela ietekme, un tā svars arī nav gaismas , transporta uz augšu ir dažas grūtības.