Augstu amatu lampas & augstu mastā Lamp

Augstu amatu lampas & augstu mastā lukturis: Augstu amatu lampas, sauc arī par augstu lukturis Post, augstu stabu lampu, augstu stabu Street lampu, augsta apgaismojums Pole, augstu mastā lampu, augstu mastā apgaismojums, augstu mastā apgaismojuma sistēma

Produkta detaļas

Yangzhou Bright saules risinājumus Co Ltd ir viens no vadošajiem Ķīna augstu amatu lampas & augstu mastā lampu ražotāji un piegādātāji, un kā profesionāls uzņēmums, mums ir mūsu pašu ražošanas rūpnīca, kas ir spējīgs ražot labāko un jaunākās augstas izlikt lampas & augstu mastā lampu produktiem, laipni lūdzam iegādāties vai vairumtirdzniecības produkti no mums.

Augstu amatu lampas & augstu mastā lukturis:
Augstu amatu lampas, saukts arī par augstu lukturis Post, augstu stabu lampu, augstu stabu Street lampu, augsta apgaismojums Pole, augstu mastā lampu, augstu mastā apgaismojums, augstu mastā apgaismojuma sistēma, virs galvas lukturi; Āra reklāmas stendi plaši izmanto lidostu, ostu, plaza, stadionā, kvadrātveida, šosejas stacijas, ielu ceļu u.c.

Tai skaitā:
Plaza augstu mastā apgaismojums; Parka augstu mastā apgaismojums; Lidostas augstu mastā apgaismojums; Doks augstu mastā apgaismojums; Šosejas augstu mastā apgaismojums; Stadioni augstu mastā apgaismojums; Krātuves pagalmā augstu mastā apgaismojums; Pārvadu augstu mastā apgaismojums; Rūpniecības iekārtas augstā mastā apgaismojums; Nodevu stacijā augstu mastā apgaismojums.

BRHPL A1 augsts masts kārti

BRHPL A2 augsts masts kārti

Materiālu testēšanas augstā amatā lampas & augstu mastā lampas:
1. visas mūsu materiāls tiek pirkti no slavenā dzirnavu rūpnīcā, lai garantētu kvalitāti.
2 dzirnavu sertifikātu, ko izdevusi dzirnavu rūpnīcas ar zīmogu un parakstu jāsniedz pirms izkraut materiālu mūsu fabrikā, citādi mums mūsu iemesls atteikt materiālu.
3. pirms ražošanas, visi materiāli ir jānokārto fizikālās un ķīmiskās analīzes, lai pārliecinātos, ka tie atbilst pieprasītā stiprumu un komponentu.

Testēšana, tostarp:
1. materiālu testēšana; 2. formas pārbaudi; 3. pārbaude pēc galvanizācija; 4. stiepes pārbaude;
5. piederumi, pārbaudot

Mēs izgatavošana, augstu mastā apgaismes stabi ar augstumu no 12M - 50M
Šeit vairāk norāda uz skaidru:

Augstums

No 12M līdz 50M

Suit

Lidostu, ostu, plaza, stadionā, kvadrātveida, šosejas stacijas, ielu ceļu u.c.

Forma

Kārta, multi-piramīdas kolonnas forma, daudzstūru vai koniskās

Materiāls

Q345B/A572, minimālā raža stiprums > = 345n mm2
Q235B/A36, minimālā raža stiprums > = 235n mm2

Torrance dimensijas

+- 2%

Apgaismojuma avots

400 W-5000 W augstspiediena nātrija plūdu gaismas, gaismas paplašinājums: līdz 30 000 m ²/100W-250W LED

Gaismas zīmes

Dažādās atlases skaitlis, materiāla ar karsti galvanizācija tērauda rāmis

Pacelšanas sistēma

Atlēts, kas noteikta pole iekšējā ar pacelšanas 3 ātrums ~ 5 metru uz vienu minūti Equippede; skudru ferromagnetism bremzes un break-paraugnovilkuma ierīce, manuālu darbību, piemēro saskaņā ar jaudu samazināt

Elektriskās ierīces vadības ierīces

Elektriskās ierīces kastē jābūt kravas pacelšanas operāciju Polis varētu būt 5 metru attālumā no Ziemeļpola pa vadiem. Laika kontrole un gaismas kontrole varētu aprīkot realizēt pilnas slodzes apgaismojums un daļa apgaismojuma režīmu

Virsmas apstrāde

Karsti cinkotas šādu ASTM A 123, krāsu poliestera jauda vai jebkādi citi standarti, klientam nepieciešams.

Apvienotās poļu

Ievietotu režīmā, iekšējo atloku, aci pret aci vienotā režīmā.

Dizaina pole

Pret 8 pakāpē zemestrīce

Vēja ātrums

160 km/stundā

Metināšanas

Mums ir pagātnes defektu testēšana. Iekšēja un ārēja dubulto metināšanas padara formas metināšanas

Biezums

6 mm, 30 mm

Ražošanas procesā

Test→Cutting→Molding izejvielas vai saliecot →Welding (garenvirziena) →Dimension verify→Flangewelding→Hole →Calibration →Deburr →Galvanization vai pulvera pārklājuma, Painting→Recalibration→Thread→Packaging urbumu

Rental Cars

Mūsu poļi kā parasti segtu Mat vai salmu ķīpu augšā un apakšā jebkurā gadījumā arī var pēc tam, kad klients, kas nepieciešami

Pacelšanas sistēmu augstu mastā Lamp
Slēgu stobrs ar iekšējo Montāžas kronšteins Kumode tiek uzmontēta uz masta augšas trīsi montāžas apakšpuse. Turklāt visi tērauda kabeļi nav pakļauti un efektīvāk aizsargātas.
Fiksēšanas pievērsā-rokas stūres mehānisms spēj atbrīvot spriedzi tērauda trošu darbības stāvoklī. Fiksēšanas un izslēgt process ir stabili un bez vibrācijas. Bufera nolūks ir izvairīties no tiešu kaitējumu no masta augšas montāža un paaugstinot spīdeklis uzstādīšanas balsteņa spīdeklis montāžas kronšteinā.
Leveling spīdeklis atbalsta kronšteinu ierīce ir viegli izmantot un ērts, lai pielāgotu līmeni.
Īpaši izstrādātas sarkanais karogs indikators ir acīmredzams vizuālos efektus un atspoguļo faktisko stāvokli darbību fiksēšanas.

Liels Post lampas Application:

Plaza augstu mastā apgaismojums
Lidostas augstu mastā apgaismojums
Šosejas augstu mastā apgaismojums
Krātuves pagalmā augstu mastā apgaismojums
Rūpniecības iekārtas augstā mastā apgaismojums

Parka augstu mastā apgaismojums
Doks augstu mastā apgaismojums
Stadioni augstu mastā apgaismojums
Pārvadu augstu mastā apgaismojums
Nodevu stacijā augstu mastā apgaismojums

Ražošanas jauda: 30 dienu laikā pēc 30 augstu mastā apgaismes stabi, pēc samaksas saņemšanas
Iepakošana:
Spuldze iesaiņojumiem augstu mastā apgaismes stabi, individuālās kartona lampas un kontroles aprīkojums, utt. 40' HP slodzēm 7-20M/6-25M/5-30M/4-35M augstu mastā gaismas.

Kāpēc SPILGTI saules augstu mastā lampas
Pilna apjoma pakalpojumu
Jūs varat atrast risinājumu gandrīz visām āra apgaismojums no mums, piemēram, ielu apgaismojums, kvadrātveida apgaismojums, ainavu apgaismojuma, satiksmes apgaismojumu un komerciāliem apgaismojums un tā tālāk.
Vertikāli integrētās ražošanas sistēma
Jūs baudīt augstas kvalitātes produkts ar izdevīgu cenu no mums, jo mēs ražo lielāko daļu no galvenās sastāvdaļas no LED avots, gaismas armatūra, saules bateriju paneli, Polis un pat glezna pulveris izmaksu un kvalitātes kontrolei.
+ 10 gadu pieredze ražošanā
Kopš 1997. gada, mēs esam sākuši ražošanas ielu apgaismojums. + 10 gadu pieredzi ir bijis pārliecinošs apdrošināšanas mums piedāvāt drošu produktu.
Profesionālu rūpnīcas ar pilnīgu iespēju
Mums ir viena profesionāla rūpnīcā, lai ražotu tērauda āķiem un augstu amatu. Mēs arī aprīkots ar pilnīgu ražošanas un testēšanas iekārtām, piemēram, tērauda āķiem velmēšanas mašīnas, smidzināšanas mašīnas, spiediena iekārtas, integrējot sfērā, apgaismojuma imitē mašīnu un laika iespēju testēšanu mašīnām, utt. .
Pieredzējušu inženieru komanda
Mūsu 10 pieredzējušu inženieru komanda var vadīt ārzemēs pircēja vietā darba.
Augsta līmeņa pārdošanas komandas pakalpojumu
Mūsu pārdošanas visiem saskaņā ar labas apmācību un var sniegt jums vislabāko pakalpojumu, lai taupītu jūsu laiku un atvieglotu jūsu darbu lielāku efektivitāti.

Mūsu pakalpojumi:
1. atbilde jūsu izmeklēšanu 24 darba stundās.
2. pieredzējis personāls atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem, kas brīvi pārvalda angļu.
3. pielāgots dizains ir pieejams. OEM & ODM ir apsveicami.
4. ekskluzīvs un unikāls risinājums var nodrošināt mūsu klientu mūsu labi izglītoti un profesionāli inženieri un štābu.
5. īpašas atlaides un pārdošanas aizsardzība tiek sniegti mūsu izplatītājs.
6. profesionālas rūpnīcas: mums ir ražotājs, kurš specializējas ražo visa veida tērauda stabi, vairāk nekā 10 gadus, saprātīgu cenu ar labu kvalitāti.
7. parauga: Mums var izsūtīt parauga pārbaudei vienā nedēļā, ja pasūtījuma apjoms ir pietiekami liels. Bet jūsu pusē parasti maksā kravas maksu, maksājumi būs atkal palielinājās, kad mums ir oficiāla pasūtījuma.
8. kā godīgs pārdevējs, mēs vienmēr izmantot pārāka izejvielas, uzlabotas mašīnas, kvalificēti speciālisti nodrošina mūsu produktiem, kas gatavo kvalitatīvu un stabilu līdzekli. Laipni lūdzam sazināties ar mums vai apmeklējiet mūsu kompānija.

Mūsu tērauda stabi, tērauda varas centrus, varas tērauda stabi, elektrības stabi, elektrības stabi, enerģijas stabi, enerģijas sadales iekārtu poļi, elektroenerģijas pārvades & poļi izplatīšanas tērauda, hot dip-cinkota tērauda stabi, lampu stabi, ceļa stabi, ielu apgaismes stabi, laternu stabi, saules ielas lampas tērauda stabi, augstu mastā lampu stabi, ceļa lampu stabi, ielu apgaismes stabi, tērauda pastu, ielu poļi, apgaismes stabi , augstu mastā apgaismojums ap tērauda stabi & tornis, & kvadrāts ielu apgaismojums, tērauda stabi ar dubultu roku vai vienu roku. Nerūsējošā tērauda stabi, karogu mastu nerūsējošā tērauda āķiem, alumīnija ielu apgaismojuma stabi, satiksmes tērauda apgaismes stabi, telekomunikāciju tornis poļi, pamatplates, tiek veikti pēc karsti velmētu tērauda lentu, kā samazināt plāksne, noliecies, formēšana, automātiskās metināšanas procesu, urbt caurumus, kvalitātes pārbaude pirms cinkots, hot dip cinkota vai pulvera pārklājuma, nobeiguma kvalitātes pārbaudi saskaņā ar klienta nepieciešama.

Dear Sir vai iepirkumu pārvaldnieka,
Paldies par jūsu laiku, uzmanīgi lasot mūsu augstā amatā lampas mājas lapā, ja jums ir sava dizaina vai detalizētu prasību, Pls sūtīt e-pastu uz sales@brsolar.net un pastāstiet mums, nepieciešamais daudzums.
Vēlreiz Paldies par jūsu laiku un ceru, ka biznesa kopā par lielo tirgu augsto amatu gaismas.

Izmeklēšana